Sinupret – naturalny suplement na zapchane zatoki

Sinupret – naturalny suplement na zapchane zatoki

03/21/2015|Posted in: Moim zdaniem

Sinupret jest to lek pochodzenia naturalnego, skutecznie działający na zapalenie zatok przynosowych. Mimo, że skład tego suplementu jest niemal całkowicie pochodzenia organicznego, większość pacjentów go zażywających potwierdziła jego wysoką skuteczność oraz brak działań ubocznych.

W skład preparatu wchodzą następujące składniki:

  • korzeń goryczki;
  • kwiat pierwiosnka;
  • ziele szczawiu;
  • kwiat bzu czarnego;
  • ziele werbeny.Wszystkie wyżej wymienione rośliny mają wielokierunkowy mechanizm działania, przez co całkowicie zwalczają problemy związane z zapaleniem zatok przynosowych. Zioła te zarówno rozrzedzają zalegającą wydzielinę, jak i odtykają ujścia zatok oraz nos, przez co możemy swobodnie oddychać. Na samym końcu suplement uwalnia nas od nieprzyjemnego ucisku głowy. Już po jednej tabletce poczujemy wyraźną ulgę. Sinupret należy stosować zarówno w początkowych fazach rozwoju choroby, w celu natychmiastowego pozbycia się objawów, jak i już w fazie antybiotykoterapii, jako naturalny wspomagacz.

Tabletki Sinupret mogą być zażywane zarówno przez dzieci jak i dorosłych. W ciągu doby nie powinniśmy przekroczyć zalecanej dawki dwóch tabletek trzy razy dziennie w przypadku osób powyżej osiemnastu lat, oraz jednej tabletki trzy razy dziennie dzieci w wieku szkolnym (powyżej szóstego roku życia). Preparat występuje również w formie kropli. De facto ten sprawdzony suplement nie ma przeciwwskazań – od czego wyjątkiem jest wyłacznie uczulenie na którykolwiek ze składników podanych w powyższym składzie. Należy zwrócić również szczególną uwagę w przypadku osób chorych na nadkwasotę żołądka bądź wrzody dwunastnicy lub żołądka.Chociaż to preparat homeopatyczny, ma on udokumentowaną skuteczność kliniczną i został nagrodzony dwukrotnie statuetką Złoty Otis 10-lecia w kategorii preparatów na zapalenie zatok przynosowych. Spotkałam się też z wariantem o nazwie Sinupret Extra, który jest 4 razy bardziej skoncentrowany i występuje w opakowaniu zawierającym 20 tabletek drażowanych (takie, jak powyżej).

Czy ktoś z was go stosował? Potwierdzacie jego działanie?

Leave a Reply


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*


* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.