SmectaGo – 12 saszetek, które warto mieć zawsze przy sobie

01/20/2018|Posted in: Uncategorized

Smecta to – smakowo – najgorsze wspomnienie dzieciństwa! Niestety forma podania, kiedy było się dzieckiem, była absolutnie nie do przyjęcia… ale z drugiej strony nie ma też nic bardziej skutecznego przy grypie jelitowej i biegunce różnego pochodzenia. Kiedy już przeżyło się jej smak i konsystencję, to przynosiła niesamowitą ulgę 🙂 Nowa wersja preparatu to gotowa do picia zawiesina dostępna pod nazwą SmectaGo:

SPRAWDŹ, GDZIE KUPISZ NAJTANIEJ!

Jest on dostępna w opakowaniu zawierającym 12 saszetek zawiesiny, którą należy delikatnie „ugnieść” przed otwarciem i wypić. Każda saszetka jest jednokrotnego użytku, nie należy po otwarciu dzielić jej na części i spożywać później. Zastosowanie preparatu SmectaGo to przede wszystkim:

  • biegunka (ostra i przewlekła) u dzieci od 8-go roku życia i dorosłych
  • ból towarzyszący chorobom przewodu pokarmowego

Działanie saszetek SmectaGo:

  • przeciwbiegunkowe
  • łagodzenie bólu brzucha
  • ochrona przewodu pokarmowego
  • regeneracja uszkodzeń przewodu pokarmowego i jelit
  • uzupełnienie utraconych podczas biegunki płynów

Substancją czynną SmectaGo jest diosmektyt (czyli glinokrzemian; naturalna glinka) – jedna saszetka zawiera go aż 3 gramy. Diosmektyt wiąże substancje toksyczne oraz drobnoustroje, a następnie ułatwia ich eliminację z organizmu; stąd jego nieoceniona pomoc przy biegunce.

Dzieci powinny spożywać nie więcej niż 4 saszetki SmectaGo na dobę, a dorośli po 6 saszetek. Pierwsza dawka powinna składać się na 2 saszetki, czyli powinniśmy zaczynać „terapią wstrząsową”. Samodzielne leczenie biegunki nie powinno jednak trwać dłużej niż 3 dni – jeśli objawy nie ustępują po 3 dniach leczenia, niezbędna jest wizyta u lekarza! Nie należy zapominać o uzupełnianiu płynów, aby uniknąć odwodnienia.

Reklama preparatu SmectaGo jest dosyć… komiczna 🙂 Możecie ją zobaczyć tutaj:

Abstrahując od nieprzyjemnego smaku, Smecta była zawsze najskuteczniejszym lekiem na tego typu dolegliwości. Czy SmectaGo również posiada tak dobre właściwości? Chętnie poznam opinię tych, którzy mieli już okazję ją sprawdzić!

Leave a Reply


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*


* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.