SmectaGo – 12 saszetek, które warto mieć zawsze przy sobie

Smecta to – smakowo – najgorsze wspomnienie dzieciństwa! Niestety forma podania, kiedy było się dzieckiem, była absolutnie nie do przyjęcie… ale z drugiej strony nie ma też nic bardziej skutecznego przy grypie jelitowej i biegunce różnego pochodzenia. Nowa wersja preparatu to gotowa do picia zawiesina dostępna pod nazwą SmectaGo:

SPRAWDŹ, GDZIE KUPISZ NAJTANIEJ!

Jest on dostępna w opakowaniu zawierającym 12 saszetek zawiesiny, którą należy delikatnie „ugnieść” przed otwarciem i wypić. Każda saszetka jest jednokrotnego użytku, nie należy po otwarciu dzielić jej na części i spożywać później. Zastosowanie preparatu SmectaGo to przede wszystkim:

  • biegunka (ostra i przewlekła) u dzieci od 8-go roku życia i dorosłych
  • ból towarzyszący chorobom przewodu pokarmowego

Działanie saszetek SmectaGo:

  • przeciwbiegunkowe
  • łagodzenie bólu brzucha
  • ochrona przewodu pokarmowego
  • regeneracja uszkodzeń przewodu pokarmowego i jelit
  • uzupełnienie utraconych podczas biegunki płynów

Substancją czynną SmectaGo jest diosmektyt (czyli glinokrzemian; naturalna glinka) – jedna saszetka zawiera go aż 3 gramy. Diosmektyt wiąże substancje toksyczne oraz drobnoustroje, a następnie ułatwia ich eliminację z organizmu; stąd jego nieoceniona pomoc przy biegunce.

Dzieci powinny spożywać nie więcej niż 4 saszetki SmectaGo na dobę, a dorośli po 6 saszetek. Pierwsza dawka powinna składać się na 2 saszetki, czyli powinniśmy zaczynać „terapią wstrząsową”. Samodzielne leczenie biegunki nie powinno jednak trwać dłużej niż 3 dni – jeśli objawy nie ustępują po 3 dniach leczenia, niezbędna jest wizyta u lekarza! Nie należy zapominać o uzupełnianiu płynów, aby uniknąć odwodnienia.

Reklama preparatu SmectaGo jest dosyć… komiczna 🙂 Możecie ją zobaczyć tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *