QUIXX Grip-protect – czy uchroni skutecznie przed grypą?

QUIXX Grip-protect – czy uchroni skutecznie przed grypą?

10/23/2017|Posted in: Moim zdaniem

Pośród wielu kropli do nosa, opartych zwykle na xylometazolinie, pojawiła się ostatnio nowość – Quixx Grip-protect. Jak sama nazwa wskazuje, ich zadanie nie polega wyłącznie na udrożnianiu zatkanego nosa, ale ma przede wszystkim chronić nas przed grypą. jak to jest możliwe?

Quixx to marka znana z szerokiej gamy kropli do nosa, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ta konkretne seria preparatów przeciwdziała takim wirusom, jak: koronawirusy, wirusy grypy i paragrypy, rhinowirusy oraz enterowirusy.


Nowy Quixx Grip-protect reklamowany jest jako tarcza ochronna przed wirusami przeziębienia i grypy. Zaleca się stosować się go już w pierwszych objawach! Preparat Quixx Grip-protect zawiera nowatorski składnik, który tworzy powłokę ochronną wewnątrz nosa – na błonie śluzowej, tym samym zapobiegając przyleganiu i wnikaniu do organizmu wirusów tą najpopularniejszą drogą. Tradycyjne leki przeciwwirusowe zapobiegają ich namnażaniu, podczas gdy ten preparat – dzięki tworzonej żelowej powłoce ochronnej – nie pozwala im na wniknięcie do organizmu. W przeciwieństwie do innych kropli do nosa, może być stosowany przed dłuższy czas!


De facto preparat Quixx Grip-protect występuje w dwóch wariantach:

  • kropli do nosa –  w postaci żelu (bezzapachowego i bezbarwnego) rozpylanego jak aerozol. Do stosowania 3 razy dziennie.
  • tabletek do ssania – które stymulują wytwarzanie fizjologicznej powłoki na śluzówce jamy ustnej i gardła, przez co ją nawilżają i zapobiegają przyleganiu do niej wirusów. Do stosowania od 3 do 6 tabletek dziennie, w zależności od potrzeb.

Preparaty Quixx Grip-protect mogą być stosowane zarówno zapobiegawczo, przy zwiększonej szansie na zachorowanie – ale również wspomagająco przy przeziębieniu i grypie. Pozwalają bowiem łagodzić och objawy i skracają czas trwania choroby. Dzięki bezpiecznemu składowi – bez konserwantów – mogą być stosowane nawet u dzieci od 1 roku życia oraz kobiety w ciąży i matki karmiące.

Reklamę telewizyjną Quixx Grip-protect  możecie zobaczyć tutaj:

Leave a Reply


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*


* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.