Obstilax – tabletki z senesem w służbie idealnej figury

02/06/2018|Posted in: Moim zdaniem

Oto i on – nowość oferowana przez Zdrovit, czyli Obstilax. Co ciekawe reklamują go hasła „płaski brzuch” oraz „poczuj się lekko” co może sprawiać, że myślimy że to kolejny środek na odchudzanie. A tymczasem nie do końca o to chodzi – jest on tak naprawdę łagodnym środkiem polecanym w przypadku zaparć.

SPRAWDŹ, GDZIE KUPISZ NAJTANIEJ!

Skład preparatu Obstilax jest bardzo prosty i zawiera tylko naturalne składniki, co jest jego ogromnym plusem. Znajdują się w nim:

  • senes – wspomagający prawidłowe wypróżnianie (znany od dawna, stosowany często w formie herbatki)
  • ekstrakt z cykorii – przyczyniający się do regularnych wypróżnień przez wspieranie prawidłowego funkcjonowania jelit oraz pomagający w kontrolowaniu masy ciała

Senes ma działanie przeczyszczające i przyspieszające ruchy jelit i jest znany w medycynie ludowej w Azji już wiele lat. Pamiętam serię herbatek Figura, która w swoim składzie zawierała senes i była reklamowana jako herbatka odchudzająca.  Ekstrakt z cykorii zaś pobudza wątrobę do wydzielania żółci i jest naturalnym prebiotykiem.

Jedna tabletka preparatu zawiera 200 mg ekstraktu z liści senesu oraz 100mg ekstraktu z cykorii. Obstilax dostępny jest 2 wariantach – 14 i 42 tabletki:


Jako że dzienna dawka to 1 tabletka (która popijana powinna być połową szklanki wody), to powyższe opakowania wystarczą na kolejno 2 i 6 tygodni kuracji. Warto zauważyć bardzo niską cenę preparatu – dwutygodniowa kuracja kosztuje mniej niż 10 zł! Preparat Obstilax powinien być stosowany wyłącznie przez osoby dorosłe, odradzane jest stosowanie więcej niż 1 tabletki na dobę oraz stosowanie jednorazowej kuracji dłuższej niż 10 dni. Jeśli jest on stosowany typowo jako środek na zaparcia i jeśli 10-dniowa kuracja nie pomoże, należy zgłosić się do lekarza. Stosowanie preparatu Obstilax dłużej niż 10 dni może powodować uzależnienie oraz rozleniwienie jelit.

Reklamę preparatu Obstilax obejrzeć możecie tutaj:

Jamie są Wasz wrażenia? Czy ktoś już stosował Obstilax?

Leave a Reply


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*


* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.