Obstilax – tabletki z senesem w służbie idealnej figury

Oto i on – nowość oferowana przez Zdrovit, czyli Obstilax. Co ciekawe reklamują go hasła „płaski brzuch” oraz „poczuj się lekko” co może sprawiać, że myślimy że to kolejny środek na odchudzanie. A tymczasem nie do końca o to chodzi – jest on tak naprawdę łagodnym środkiem polecanym w przypadku zaparć.

SPRAWDŹ, GDZIE KUPISZ NAJTANIEJ!

Skład preparatu Obstilax jest bardzo prosty i zawiera tylko naturalne składniki, co jest jego ogromnym plusem. Znajdują się w nim:

  • senes – wspomagający prawidłowe wypróżnianie (znany od dawna, stosowany często w formie herbatki)
  • ekstrakt z cykorii – przyczyniający się do regularnych wypróżnień przez wspieranie prawidłowego funkcjonowania jelit oraz pomagający w kontrolowaniu masy ciała

Jedna tabletka preparatu zawiera 200 mg ekstraktu z liści senesu oraz 100mg ekstraktu z cykorii. Obstilax dostępny jest 2 wariantach – 14 i 42 tabletki:


Jako że dzienna dawka to 1 tabletka (która popijana powinna być połową szklanki wody), to powyższe opakowania wystarczą na kolejno 2 i 6 tygodni kuracji. Warto zauważyć bardzo niską cenę preparatu – dwutygodniowa kuracja kosztuje mniej niż 10 zł! Preparat Obstilax powinien być stosowany wyłącznie przez osoby dorosłe, odradzane jest stosowanie więcej niż 1 tabletki na dobę oraz stosowanie jednorazowej kuracji dłuższej niż 10 dni. Jeśli jest on stosowany typowo jako środek na zaparcia i jeśli 10-dniowa kuracja nie pomoże, należy zgłosić się do lekarza.

Reklamę preparatu Obstilax obejrzeć możecie tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *